Hakkımızda

Yaklaşık yarım asırlık tecrübeli yönetimin ile KUZEY YILDIZI GRUP MADENCİLİK başta Çin ve Hindistan olmak üzere Dünya’nın birçok bölgesine mermer ihracatı yapmaktadır.

Mermer üretim ve ihracatında önemli bir deneyime sahip KUZEY YILDIZI GRUP MADENCİLİK geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’deki beklentilerin üzerinde, dünya standartlarında, kalitesi ve başarısı ile sektöre ve ülke ihracatına önemli katkılar sağlamaktadır.

KUZEY YILDIZI GRUP MADENCİLİK sürekli iyileştirme ve gelişmeyi şiar edinmiş deneyimli ekibiyle birlikte çağdaş satış ve pazarlama yöntemleri uygulamakta olup bu minvalde müşterilerine geliştirdiği çözüm önerileri bağlamında WEBINAR- ve benzer ONLINE satış tekniklerini uygulamaktadır.

Şirketimiz pandemi sürecinde de WEBINAR- ve benzer ONLINE satış teknikleri çerçevesinde müşterileriyle güvene dayalı hizmet anlayışıyla, yüzde yüz başarı sağlamış ve en yenilikçi teknolojik gelişmelerle pandemi sürecini yönetmiştir.

Temel amacı KUZEY YILDIZI markasını geleceğe taşımayı amaçlayan firmamız, mermercilik anlayışın’ modernize ederek, söz konusu anlayışı geliştirmeyi ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir.

Firmamız, kalitenin sürdürebilir, sürekli iyileştirme ve gelişme çerçevesinde yer alan vazgeçilmez bir yönetim unsuru olduğu gerçeğinden hareket etmektedir. Bundan dolayı KUZEY YILDIZI GRUP MADENCİLİK; yönetimi, çalışanları, müşterileri ve iş paydaşlan ile iş kalitesini sürekli yükseltmeye devam etmektedir.